Helen Kattai PhotographyHelen Kattai Photography

AMETIPORTREE/PERSONAL BRANDING

Korralik visuaalne pool enda ettevõtte maine kujundamisel on tänapäeval äärmiselt oluline ja annab hea võimaluse eristuda. Ettevõtte kodulehe ametiportreed peegeldavad  firma kvaliteeti ja edukust. Rõõmsad näod ja asjalikud naeratused firma kodulehel loovad ettevõttest eduka ja usaldusväärse mulje. 

Ametiportree fotode tegemiseks on mitmeid võimalusi. Viimasel ajal on populaarne teha ametiportree pildid kontoris taustaks töökeskkond. Kõige klassikalisem ja võibolla veidi konservatiivsem  viis on teha pildid valgel või hallil taustal.  Kui kollektiivi on raske saada kokku stuudiosse pildistama, siis saan oma tehnikaga ka kohapeale tulla. 

 Hinna kujundan vastavalt töötajate arvule, asukohale ja sellelele, kuidas me pilte teeme(välkudega, loomulikus valguses).  Hinnapakkumise saamiseks kirjuta mulle, kui palju inimesi on vaja pildistada ja millise taustaga võiksid pildid olla.  Personalipiltide tegemisele soovitan  kaasata ka oma professionaalse jumestaja-juuksuri.    

Personal brandingu sessioonil saame luua just need fotod, mis jutustavad Sinust ja Sinu tegevusest. Soovi saab portreepilte teha stuudios või lokatsioonis, kus Sinu põhitegevus igapäevaselt aset leiab.  Teen fotod Sinu FBi lehele, kodulehele, Instagrami, LinkedIni – kusiganes Sa soovid nähtav olla ja ennast oma klientidele tutvustada.

       Pildid on parim viis end nähtavaks teha!