Helen Kattai PhotographyHelen Kattai Photography

Perepildid

Kõige olulisem selles elus on pere: alguses, kuhu sa sünnid ja pärast, mille sa ise lood! Aeg lendab nii kiirelt. Avastad end ühtäkki ise vanema rollis ja sealt kaugel pole ka armas vanavanema aeg. Seetõttu ei tasu kunagi oma pere pildistamisi lükata kaugemasse aega. Kui soovid oma perega teha ühe vahva pildistamise, siis soovitan enne läbi mõelda, milliseid peaksid need perepildid olema. Mina pakun võimalust oma pere jäädvustada nii stuudios, kodus kui ka õues.  

Koduste pildistamiste puhul tunnen, et tulemus on alati siiram ja vahetum, sest kõik me tunneme kodus end hästi ja mugavalt. Stuudios pildistades eelistan rohkem kasutada neutraalseid taustasid, et esikohal oleks armsad naeratused ja emotsioonid. Teie siirad emootsid ja naeratused on ka üldiselt ainsad rekvisiidid, mida oma piltidel kasutan.  Pildistamisel  proovin omaltpoolt  teha kõik, et terve pere tunneks end minu kaamera ees  hästi ja rõõmsalt.  Püüan kõik teie armsad emotsioonid kinni pildistamisel.  Tavaliselt proovin ühe perepildistamise käigus teha  kõik koos perepilte, perepilte erinevates variatsioonides kui ka kõigist asjaosalistest eraldi portreesid. 

Eriti vahva on, kui perepildistamine saab igaaastaseks traditsiooniks. Siis on eriti hea pärast fotolt näha kui palju lapsed on kasvanud ja muutunud vahepeal. 

Enne pildistamisele tulemist saaadan  täpsemad juhised, kuidas valmistuda pildistamiseks. 

Võta minuga ühendust, kui soovid oma perest siiraid ja vahetuid fotosid 😉