Helen Kattai PhotographyHelen Kattai Photography

Pulmapildid

Pulmapäev on kindlasti elu kõige olulisemaid päevi, mida soovitakse jäädvustada. Sellel päeval tehtud pildid kannavad endas olulist väärtust ja aja möödudes see väärtus aina kasvab. Need on pildid, mida Sa vaatad kümne, kahekümne või isegi viiekümne aastapäeva möödudes heldinud pilgul ja mõtled: küll oli see alles vägev päev! Need pildid, mida sa näitad oma lastele, lastelastele, et rääkida neile lugu oma armastusest!
Pulmafotograafina hindan enim neid siiraid ja kauneid hetki, mida see päev pakub. Minu suurim rõõm on anda õnnelikule noorpaarile üle piltide kogum, mis jutustab kauni loo sellest päevast! See on justkui väike muinasjutt Teie armastusest visuaalsel kujul.  Et Teie päevast luua kaunis lugu tervikuna, siis soovitan valida fotograaf enda tegemisi jäädvustama sel päeval terveks päevaks.  Olen kohal alates Teie ettevalmistusest ja lõpetan, siis kui päeva ametlik osa saab läbi.  Ilupiltide tegemisel olen toetav. Suunan ja juhendan täpselt nii Teid, et fotodel jääksite loomulikult ja kaunilt! Muul ajal jään sõbralikult tahaplaanile ja haaran oma kaameraga kõiki neid hetki, mida see päev kaasa toob.
Enne pulmapäeva soovin alati pruutpaariga kohtuda ja veidi rohkem sõbraks saada. Eelkõige eesmärgil, et vältida  esmakohtumisel tekkivat kohmetust. Nii tunnete end pulmapäeval minu kaamera ees vabalt ja muretult. Kindlasti  jagan kohtumisel oma soovitusi ja annan nõu tuginedes oma varasemale kogemusele.